MOSDER

Ana hedef; Dünyaca tanınan ve talep edilen saygın Türk Mobilyası Tarzını oluşturmak!

Bugün imkansız gibi görünen birçok başarıyı elde edebilmek için kararlı ve istikrarlı olmalıyız. Yani birlik ve beraberliğe en ihtiyaç duyduğumuz günlerden geçiyoruz. Bildiğiniz gibi başarı, her şeyden evvel kararlılık gerektiren zor bir süreçten sonra elde ediliyor. Ülkemizin dinamizmine olan inancımız bize umut veriyor. Yeni projeleri ve yatırımları bu gerçekler doğrultusunda planlarken, çağımızın getirdiği ekonomik konjonktüre karşı stratejik bir yol haritası izleyeceğiz.

Mosder Hakkında  Başkanın Mesajı
Mustafa Balcı
images

İSTANBUL MOBİLYA FUARI

24-29 OCAK 2023 Tarihlerinde İFM ve TÜYAP Fuar Merkezlerinde Eş Zamanlı Düzenlenecek!

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Mos Fuarcılık A.Ş. iş birliği ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) desteği ile kıtaları kesiştiren İstanbul’daAvrupa’nın en büyük mobilya fuarına imza atılıyor.
İki fuar merkezinde aynı anda düzenlenecek olan bu büyük buluşmada dünya mobilyasının en önemli aktörleri bir araya geliyor.

Fuar Hakkında

MOSDER HAKKINDA

2023 vizyonumuz kapsamında, 25 milyar dolar üretim ve 10 milyar dolar ihracat hedeflenmektedir!

Bu hedeflere ulaşmak için ihracat pazarlarımızın Ortadoğu, Körfez Ülkeleri ve Orta Asya bölgelerinden Avrupa ve Kuzey Amerika Ülkeleri’ne yönlendirilmesi gerekmektedir.

Mosder Hakkında
images

MOSDER Haberler

Mobilya Sektörü Hareketlenecek

MOSDER Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Balcı, “Mobilya sektörü için özel bir zaman dilimine yaklaşmış bulunuyoruz. Bu dönemde yurtiçi pazarda talebin artacağını ve piyasanın hareketleneceğini öngörüyoruz” dedi.

Haberin Detayı
Milano'da Türk Mobilyası'na Büyük İlgi

Türk mobilyacılar son yıllarda sektörün trendlerini belirleyenler oluyor. Hem kalite, hem de çizgisiyle sektöre öncülük eden mobilyacılar, sektörün prestijli dünya buluşması olan Salone del Mobile Milano Fuarı'nda bir araya geldi.

Haberin Detayı